Barefoot isles

­­

Будь генієм!

Усі знають, що масаж - справа корисна. Але чи варто від нього чекати тренування м'язів і зв'язок? Це важливо, адже від тренованості м'язів залежить формування арки╭╮стопи.

На тих килимках, які нам з донькою вдалося протестувати, балансування тіла виявилося слабким. До чого тут балансування?

Через малу різницю висот між площиною з дерев'яних роликів або пластикових імітаторів гальки та основою килимка, й високу густоту виступів, положення стоп і пальчиків відносно горизонтальної площини змінювалось мало. Стопи, прагнучи уникнути больових відчуттів на великій кількості гострих ♒ точок опори, розпластувались. Відповідно, множинні м'язи ніг на таких килимках не навантажувались так, як цього хотілося б, зв'язки були, практично, на місці, лише акупресувались точки на стопах.

Але ж повинно було б бути навпаки! Так, як в рекомендованій фахівцями ортопедичній лікувально-профілактичній фізкультурі.

 

Створено на основі досліджень д-р Вільяма А. Россі, д-р Стівена Блура, професора Майкла Мерценіха, професора Стефана Хеппеля та інших.

Ознайомившись зі свіжими працями зарубіжних та вітчизняних експертів, я вирішила розробити килимки-острівці для доньки сама, змістивши акцент з акупресури на більш виражений ортопедичний ефект, поєднаний з оригінальними сюжетами.

Топчи колорадів!

Одна з розроблених моделей "босоногих" острівців зветься Смугастики.

Якою має бути підлога сучасного помешкання?

Такою, щоб компенсувати негативний вплив взуття та "комфорту".
Це виклик сучасності. Все більше провідних дизайнерів світу прагнуть до оригінальності в інтер'єрі.
Спробуйте подивитися на "Смугастиків" як на чудову можливість вдосконалити декор Вашого житла. Скульптурні гіпсові мініатюри на килимку виготовлені та розмальовані вручну. Їх поверхня вкрита екологічним лаком на водній основі. Кожна мініатюра унікальна, кожна зберігає тепло рук майстра...
Щоб збільшити, тапніть фото, зачекайте 2-3 сек. і розведіть пальці на екрані в сторони
Щоб створити вдома власну неповторну територію босоходіння, можна компонувати будь-яку кількість великих і малих острівців. Острівці можуть стати основним акцентом Вашої кімнати або можливістю доповнити вже існуючий інтер'єр.

Використовуйте "мимоходом"

Смугастики допоможуть "тренуватися мимоходом" всій родині, тобто ходити регулярно у хатніх справах, не зосереджуючись на цьому як на спеціальній вправі. Це може стати своєрідним стандартом пілоги для сім'ї, що дбає про здоровий спосіб життя.

Відео ходьби по босоногих острівцях

Dance break :)

Обработка видео...

У горизонтальній позиції смартфона розмір відео буде більшим. Є звук.
Dance break :)

Обработка видео...

Якість відео залежить від швидкості інтернету у Вашому смартфоні.
Найліпше 4G або домашній Wi-Fi

Ходити усією сім'єю?

Так!

Щоб мотивувати один одного.

Щоб зекономити час і нерви на "дресируванні" дитини :).

Щоб не здаватися награними і штучними.

Ви знаєте, що психологічний чинник - це половина успіху довготривалої справи. Дитина бачитиме приклад батьків і копіюватиме. "Непомітне" тренування не набридатиме ні мамі, ні дитині. Перевірено на собі та родині.

Чи варто довіряти "улесливому" комфорту?

Дуже вірогідно, що хтось із членів сім'ї буде вважати, що регулярне домашнє босоходіння по рельєфній поверхні, можливо, корисне й потрібне дитині, але він, тобто дорослий, без цього якось жив і далі проживе... У таком випадку, варто знати, що взуття, ідеально пласка поверхня під ногами, фізична малорухливість не властиві природі людської стопи. Вони малопомітно, але впевнено деформують і послаблюють здорові від народження ноги сучасного людства. Урбаністичний "комфорт" починає обмежувати природний рух всього тіла ще з дитинства.
Читайте про силу задуму, дослідження вчених, думки експертів: "Закутий потенціал або про що мовчить промисловість" , і Ви дізнаєтесь багато нового про свої ноги.

Острівці можуть бути з різними напрямами розміщенням смугастиків

Фіналісти конкурсу глядацьких симпатій :)

Охоче відповім на Ваші питання

Ходіть вдома як призначено природою! 

Теги: Ортопедический коврик, ортопедичний килимок, профилактика плоскостопия у детей