Barefoot isles

­­

Догляд  

Як показала практика, досить прибирання пилу з тканини між камінчиками звичайним пилососом з насадкою - щіткою, як це показано на фото: 

 

За допомогою пилососа збирається практично вся живильне середовище для розмноження мікробів. «Камінці» при необхідності можна протирати вологою ганчіркою. В інструкціях чистки джутової, як інших натуральних тканин, є свої особливості: зокрема, не рекомендується мити гарячою водою. Душове ополіскування холодною водою тільки в разі неможливості сухого чищення. Не рекомендується вижимання. Пральна машина протипоказана. За час користування були 2 випадки виведення плям від дитячого супу і шоколаду. Шоколад виводили з тканини мокрою губкою, змоченою в розведеному водою у пропорції 1 до 1 ваніші для килимів. Розлитий вермішелевий суп змивала холодним душем, попередньо намиливши. Для цього килимок кріпила 30 булавками до пінопластової плити з упаковки, що зображені на цьому фото: 

У вертикальному положенні на пінопластовій плиті зручніше розміщувати у ванній для миття й стікання води. Після цього сушила килимок, як мінімум, добу при кімнатній температурі, підвісивши за гачки, що чіпляються до тростинки. Вона йде у комплекті до кожного килимка. Під час намочування та сушіння бажано сильно за «камені» не смикати.

Тростину потрібно просунути під стрічку, попередньо тримаючи гачок в отворі, так щоб тростина пройшла у вушко гачка.

Так виглядають гачки в тростині.

За бажанням килимок можна вішати за ці гачки на стіну як панно:).

Не рекомендується згортати в рулон.