Barefoot isles

­­

Полуничний Острів

Знайомтесь, це Соня. Вона йде босоніж по Острівку... 
Моя сім'я та друзі розміщують Острівці на своєму шляху й ходять по них вдома босоніж або в шкарпетках. Ось чому всі арт-килимки, виготовлені мною, звуться Босоногими Острівками.
Форма й порядок розміщення "фруктів" обрані не випадково. Виражена різниця висоти між "фруктами" й основою килимка забезпечує низку корисних профілактичних властивостей, про які, я впевнена, Ви ще не знали, бо висновки зарубіжних дослідників з'явились нещодавно. 
В статті "Чому сучасним людям потрібна нова поверхня для ходіння вдома?" звертається увага на ряд важливих аспектів біомеханіки ходи в сучасному повсякденному житті для всіх, без винятку, дітей і дорослих.
 Кожне фото можна збільшити. Торкніться зображення, зачекайте 1-2 сек., а потім розведіть пальці на екрані.

Нова ідея для домашнього декору 

Спробуйте подивитися на Фруктовий Острів як на чудову можливість вдосконалити декор Вашого житла. Скульптурні гіпсові мініатюри на килимку виготовлені та розмальовані вручну. Їх поверхня вкрита екологічним лаком на водній основі. Кожна мініатюра унікальна, кожна зберігає тепло рук майстра...
Кімнатні острівки виготовляються в двох розмірах: великий та малий. Розмір великого острівка: 85 x 47 cm, а малого  - 47x47 cm. Вага - відповідно 3.3 kg або 1.7 kg. Матеріали:  натуральна джутова або лляна тканина, гіпс, екологічний лак на водній основі.
Щоб створити вдома власну неповторну територію босоходіння, можна компонувати будь-яку кількість великих і малих острівців. Острівці можуть стати основним акцентом Вашої кімнати або можливістю доповнити вже існуючий інтер'єр. За цим посиланням можна подивитися зразки розміщення в різних інтер'єрах.

Острівці пристосовані для розміщення на стінах 

Поверхня "фруктів" гладенька. Відчуття ходи по килимках можна описати як масаж ніг. 

Не забудьте увімкнути звук на телефоні! :)

15 жовтня 2017 р.

Обработка видео...

Оберіть Ваші улюблені фрукти чи запропонуйте свої. Скористайтесь картою впливу кольорів!   
Килимок, що показаний на фото вгорі, зараз знаходится в помешканні, де живуть двоє чудових дівчаток. Можна відтворити такий самий острівець чи скомпонувати інший відповідно до Ваших уподобань або карти впливу кольорів (див. нижче). Наприклад, змінити співвідношення елементів, відтінків тощо. 
Нестачу яскравих кольорів навколо себе в зимовий час люди намагаются підсвідомо компенсувати тривалим перебуванням за екранами телевізорів чи смартфонів. Не бійтесь кольорових акцентів в інтер'єрі! Кожна барва, на думку авторів карти кольорів, має свій особливий позитивний вплив на людину. 
З повагою, Тіна
Залишились питання? Пишіть! 

Ходіть вдома як призначено природою!