Barefoot isles

­­

Медовий стиль 2018

Пензлик може більше ніж голка!

Мед,соти, бджоли показані для прикладу. Сюжети й одяг може бути різним. Наприклад, блузка, джинси. Розпис зроблений мною спеціальними фарбами для тканин. Такий одяг можна прати і прасувати. Фарби на водній основі, антиалергенні, не шкідливі до шкіри.

Значення кольорів Медової Мальованки

Жовтий колір піднімає настрій, асоціюється з сонячним світлом і радістю. Цей яскравий колір, завжди звертає на себе увагу. Вибираючи одяг з акцентами жовтого в похмурий день, ви забезпечите гарний настрій собі і оточуючим. Променистий колір символізує інтелект. В Японії асоціюється з хоробрістю.

Жовтий несе в собі семантику зміни, розрядки і динамічну тенденцію. Уособлює гумор, недарма смайли мають жовтий колір. Прискорює метаболізм. Фізіологічно, це перший колір, що розпізнається людським оком. За візуальними відчуттями він яскравіший і об'ємніший, ніж білий. Жовтий підходить тим, хто невпевнений у собі і тим, кому потрібно привернути до себе увагу. У невеликих кількостях здатний надавати бадьорості і підвищувати концентрацію уваги. Покращує пам'ять.

Помаранчевий - це колір радості та оптимізму. Вчені заявляють, що тривале споглядання оранжевого кольору компенсує добову дозу вітаміну С. Помаранчевий формує відчуття благополуччя і позитиву, він додає енергії і піднімає настрій. Символізує творче начало, наснагу, унікальність і активність. Пробуджує апетит. Вибирайте помаранчевий одяг, якщо потрібно підняти настрій.

Одяг може багато про нас розповісти: який ми полюбляємо фасон й колір, який у нас настрій й, певною мірою, художні смаки. У "медовій" мальованці ви не залишитеся непоміченими. А якщо медова тема ще й ваша справа чи хоббі - вона стане вашою яскравою візитівкою! "Медовий" малюнок також виглядатиме стильно на сорочках, блузкак, синіх джинсах, промо-жилетах продавців та екскурсоводів.

Бджілка літає

Серед квіток,

В вулик збирає

Добрий медок...

Бджілка (В. Бурбела)

Підем, медку лизнем :)...

Відео-огляд

У горизонтальній позиції смартфона розмір відео буде більшим
Medova

Обработка видео...

Для того, щоб отримати якісне зображення відео, переконайтеся у достатній швидкості інтернету . Найліпше 4G або домашній Wi-Fi

Напишіть, які сюжети на одязі цікаві Вам?

Теги: медовий спас, ексклюзивна вишиванка, мальованка