Barefoot isles

­­

Медовий стиль 2018


У жорсткій конкуренції за гаманець покупця навіть не стільки між собою, скільки, наприклад, з кондитерами, продавці меду, нажаль, поступаються. Так склалося, що в широкому загалі більше прийнято купувати цукерки та шампанське на подарунок, а не мед чи інші продукти бджільництва. Інакше кажучи - барвники проти натурального... Може й тому, що у цукерок є гарна обгортка?

Маю аргументи про те яким повинен бути одяг з художньою профільною тематикою (футболки, блузки, джинси), щоб це стало корисно у торгівлі й просуванні продукції.


Аргументи, що нижче, випливають з мого життєвого і професійного мистецького досвіду.


1. Мій покійний дідусь мав пасіку, тому знаю, що пасічник - це не стільки професія чи хоббі, скільки спосіб життя. Впевнена, згадуючи свого діда Івана, що не дивлячись на труднощі, більшість бджолярів пишаються своєю професією.( Мені, дитині, дід здавався чарівником, що володів дивовижним вмінням "говорити" з бджолами, вони його слухалися й ділилися медом! Вони на ньому "їздили" й ніколи не кусали! Одразу можна було зрозуміти, що в гості дід приходив: в хаті на вікні гула бджілка, а на столі пахли свіжі стільники.) Тому мені здається, що представницький одяг бджоляра-продавця чи продавщиці повинен відображати їх зв'язок з магією професії.

2. Відвідуючи медові ярмарки, виділила для себе три категорії ярмаркового вбрання продавців: у брилях і вишиванках, у торгових синіх накидках (як у магазинах) або в чому приїхали. Брилями і вишиванками вже мало кого здивуєш. Сама не раз між ятками у круговерті дегустації "губила" й не могла одразу знайти того господаря, чий мед сподобався найбільше.

3. Дід Іван говорив, що якісний мед - це пів справи, а інша половина - це вдало його продати. Діда вже давно нема, але тема залишається актуальною. Особливо для дистанційної торгівлі з допомогою соцмереж. Знаю людину, яка вдало продає варення з лісових ягід через фейсбук. Там царює фото. І цим фото потрібно компенсувати відсутність можливості спробувати, помацати, понюхати, а також на відстані відчути довіру й симпатію до продавця. В даному випадку зовнішній вигляд для продуктової фотосесії набуває особливого значення (Див. пункти 1 і 2).

4. Раніше я сприймала продавця як людину до якої ходять щось купувати. Але з часом зрозуміла, що продавець також має ходити до потенційного замовника, популяризувати значимість свого товару таким самим бізнесменам, які не дуже налаштовані на розмови. Наприклад, дружина пасічника обходить кафе в декількох містах з пропозицією ввести в меню випробувані нею блюда з продуктами бджільництва (вареники, млинці политі медом, медові вина чи оригінальні задумки). Завдання в неї не просте: переконати власників кафе. В цій ситуації їй доведеться застосувати багато складових для успіху. Можливо багатьом власникам кафе потрібен буде час, щоб подумати, "дозріти". Яскраві спогади смаку меду і незвичайного зовнішнього вигляду, на мою думку, сприятимуть активізації роздумів власників кафе над аргументами до співпраці.

5. Жовтий колір піднімає настрій, асоціюється з сонячним світлом і радістю. Цей яскравий колір, завжди звертає на себе увагу. Променистий колір символізує інтелект.  В Японії асоціюється з хоробрістю. Фізіологічно, це перший колір, що розпізнається людським оком. У невеликих кількостях здатний надавати бадьорості і підвищувати концентрацію уваги. Покращує пам'ять.

Помаранчевий - це колір радості та оптимізму. Вчені заявляють, що тривале споглядання оранжевого кольору компенсує добову дозу вітаміну С. Помаранчевий формує відчуття благополуччя і позитиву, він додає енергії і піднімає настрій. Символізує творче начало, наснагу, унікальність і активність.

Відео-огляд

У горизонтальній позиції смартфона розмір відео буде більшим
Medova

Обработка видео...

Для того, щоб отримати якісне зображення відео, переконайтеся у достатній швидкості інтернету . Найліпше 4G або домашній Wi-Fi

"Медовий" малюнок також виглядатиме стильно на сорочках, синіх джинсах, промо-жилетах продавців та екскурсоводів. Наприклад, можна розписати футболку з обрисами вашого району чи області та відповідним написом! (За зразок не ображайтеся - мед смачний скрізь: поки писала, з'їла 100 грам меду з останньої ярмарки.) Колір футболки та напису може бути іншим.


Мед, соти, бджоли намальовані мною спеціальними фарбами для тканин. Такий одяг можна прати і прасувати. Фарби на водній основі, антиалергенні, не шкідливі до шкіри. "Медовий сюжет" можна вдосконалювати, міняти згідно Ваших побажань. Запитати або замовити розпис можна з допомогою цієї форми.

Теги: одяг бджоляра, одежда пасечника, костюм пасічника