Barefoot isles

­­

Три секрети Собаки-улибаки :)

Секрет перший

Сила Kawaii 

Мабуть Ви помічали, що діти - учні початкової школи інколи беруть на уроки маленькі милі іграшки. Ставлять їх на парту під час складних уроків, контрольних. Це, напружує вчителів, але потім виявляється, що діти не граються, а просто інколи поглядають на ці іграшки. А самі, працюючи в офісі, ставили біля себе милі чи кумедні дрібнички? Просто ... для щастя, для душевного комфорту:)...
У дослідженні, опублікованому в журналі PLoS ONE, психологи з Університету Хіросіми в Японії продемонстрували, що «симпатичні» зображення дитячих тварин, в тому числі цуценят і кошенят, можуть мати сильний вплив на увагу і концентрацію. «Цей висновок передбачає, що перегляд милих мордочок стимулює людей виконувати завдання уважніше й з більшою турботою», - пише проф. Ніттоно. Дані показують, що зміщуючи увагу людей, симпатичні зображення покращують фокусування на деталях. Одне з пояснень цього полягає в тому, що немовлята вимагають від вихователів приділяти особливу увагу їх розумовому і фізичному благополуччю, а також потенційної пильності щодо будь-яких можливих загроз. Спрацьовує так звана «схема дитини» з інфантильними характеристиками. Ось деякі приклади - великі очі, завелика голівка щодо розміру тіла і помітний лоб. В Японіх такі речі часто описуються як Kawaii (японський прикметник перекладається як «милий»).
Кожне фото можна збільшити. Торкніться зображення, зачекайте 1-2 сек., а потім розведіть пальці на екрані.
Секрет другий

По килимках-острівках можна ходити вдома босоніж або в шкарпетках. 

Форма й порядок розміщення "мордочок" обрані не випадково. Виражена різниця висоти між вершиною "виступів" й основою килимка забезпечує низку корисних властивостей, про які, я впевнена, Ви ще не знали, бо висновки зарубіжних дослідників з'явились нещодавно. 
В статті "Закутий потенціал" звертається увага на ряд важливих аспектів культури здорової ходи в сучасному повсякденному житті для всіх, без винятку, дітей і дорослих.
Поверхня "мордочок" гладенька. Відчуття ходи по килимках можна описати як масаж стоп. 
Відео у русі дозволяє побачити те, що не можна побачити на статичних фото. 
Muzzles

Обработка видео...

Краще дивитися в горизонтальній ⇔ орієнтації смартфона через Wi-Fi. Не забудьте увімкнути звук ♫ в гаджеті! :)
Секрет третій

Art at your feet. Ідея для домашнього декору 

Спробуйте подивитися на "Собаку-улибаку" як на чудову можливість вдосконалити декор Вашого житла. Скульптурні гіпсові мініатюри на килимку виготовлені та розмальовані вручну. Їх поверхня вкрита екологічним лаком на водній основі. Кожна мініатюра унікальна, кожна зберігає тепло рук майстра...
Кімнатні килимки - острівці можуть виготовлятися в різних формах і розмірах. Наприклад, великий прямокутний: 85 x 47 cm, а малий квадратний  - 47x47 cm. Вага - відповідно 3.3 kg або 1.7 kg. Матеріали:  натуральна джутова або лляна тканина, гіпс, екологічний лак на водній основі. 
Щоб створити вдома власну неповторну територію босоходіння, можна компонувати будь-яку кількість великих і малих острівців. Острівці можуть стати основним акцентом Вашої кімнати або можливістю доповнити вже існуючий інтер'єр.
2018 рік - "Рік земляної собаки". Це гарний час для зміни способу життя. Наприклад, час кинути палити або почати ходити босоніж... Рік земляної собаки повторюється у китайському календарі лише раз в 60 років. Не упустіть свій шанс!

 Цього року у кожному будинку вітається образ собаки

Килимок, що показаний на фото, зараз знаходится в помешканні, де живе чудовий хлопчик. Можна відтворити такий самий острівець чи скомпонувати інший відповідно до Ваших уподобань. Наприклад, змінити співвідношення елементів, відтінків тощо.  

Охоче відповім на Ваші питання

Ходіть вдома як призначено природою!