Barefoot isles

­­


Навіщо дарувати листівки в сучасному світі Фейсбука?


У світі засилля віртуальності такий простий жест, що в минулому був лише способом спілкування / привітання отримав зовсім інше значення.
Даруючи листівку ти як би кажеш: "У моєму супершвидкісному житті я вважаю важливим приділити Тобі час! Не просто написав у фейсбук чи відправив смс-ку, а фізично вибрав і купив тобі листівку, підписав її ручкою. Не полінувався зробити маленький подвиг. Ти важлива!"
І друге не менш важливе: а для Вас це значимо? Приємно? Або це може я така сентиментальна і пам'ятаю про кожну річ: хто, коли дарував або як вона до мене потрапила. Дійсно, абсолютно випадково зловила себе на тому, що думаю про людину, де б вона не була, кожного разу, коли стикаюся з цією подарованою річчю, якою б дрібницею це не було...
Подивіться! Сонечко принесло пошту!
Ідея Сонечка-поштаря полягає в тому, щоб Ви написали побажання або інше повідомлення, і... прикріпили його з допомогою мініатюри на автомобіль, двері, холодильник і т.д. Через деякий час адресат знайде ваше повідомлення. Зробіть сюрприз, нестандартний хід, щоб хтось усміхнувся милому маленькому сонечку ручної роботи і згадував про Вас.
Мініатюра виготовлена та розписана вручну. Вкрита лаком. Обладнана магнітом для кріплення на металеві поверхні (вхідні двері чи автомобіль) та отворами для подальшого кріплення, наприклад, на стіну. Вартість 70 грн. Доставка Укрпоштою або Новою поштою.
Вітання з "сонечком" - завжди несподівано, але завжди доречно! Даруйте коханим "сонячні" емоції!
Замовити або спитати!