Barefoot isles

­­

Якою має бути підлога сучасного помешкання?

Такою, щоб компенсувати негативний вплив взуття та "комфорту".
Це виклик сучасності. Все більше провідних дизайнерів світу прагнуть до природності та оригінальності в інтер'єрі.

Топчи колорадів!

Створено на основі досліджень д-р Вільяма А. Россі, д-р Стівена Блура, професора Майкла Мерценіха, професора Стефана Хеппеля та інших.
Спробуйте подивитися на "Смугастиків" як на чудову можливість вдосконалити декор Вашого житла. Скульптурні гіпсові мініатюри на килимку виготовлені та розмальовані вручну. Їх поверхня вкрита екологічним лаком на водній основі. Кожна мініатюра унікальна, кожна зберігає тепло рук майстра...
Щоб збільшити, тапніть фото, зачекайте 2-3 сек. і розведіть пальці на екрані в сторони
Щоб створити вдома власну неповторну територію босоходіння, можна компонувати будь-яку кількість великих і малих острівців. Острівці можуть стати основним акцентом Вашої кімнати або можливістю доповнити вже існуючий інтер'єр.

Використовуйте "мимоходом"

Смугастики допоможуть "тренуватися мимоходом" всій родині. Просто ходити регулярно у хатніх справах, не зосереджуючись на цьому як на спеціальній вправі. Це може стати своєрідним стандартом пілоги для сім'ї, що дбає про здоровий спосіб життя.

Відео ходьби по босоногих острівцях

Dance break :)

Обработка видео...

У горизонтальній позиції смартфона розмір відео буде більшим. Є звук.
Dance break :)

Обработка видео...

Якість відео залежить від швидкості інтернету у Вашому смартфоні.
Найліпше 4G або домашній Wi-Fi

Чи варто довіряти "улесливому" комфорту?

Дуже вірогідно, що хтось із членів сім'ї буде вважати, що регулярне домашнє босоходіння по рельєфній поверхні, можливо, корисне й потрібне, але він, без цього якось жив і далі проживе... У таком випадку, варто знати, що взуття, ідеально пласка поверхня під ногами, фізична малорухливість не властиві природі людської стопи. Вони малопомітно, але впевнено деформують і послаблюють здорові від народження ноги сучасного людства. Урбаністичний "комфорт" починає обмежувати природний рух всього тіла ще з дитинства.
Читайте про силу задуму, дослідження вчених, думки експертів: "Закутий потенціал або про що мовчить промисловість" , і Ви дізнаєтесь багато нового про свої ноги.

Острівці можуть бути з різними напрямами розміщенням смугастиків

Фіналісти конкурсу глядацьких симпатій :)

Охоче відповім на Ваші питання

Ходіть вдома як призначено природою!