Barefoot isles

­­

Моя сім'я та друзі розміщують Острівці на своєму шляху й ходять по них вдома босоніж або в шкарпетках. 

Кожне фото можна збільшити. Торкніться зображення, зачекайте 1-2 сек., а потім розведіть пальці на екрані.
Острів Друзів

Відчуття - це все!

Форма й порядок розміщення "мордочок" обрані не випадково. Виражена різниця висоти між вершиною "виступів" й основою килимка забезпечує низку корисних властивостей, про які, я впевнена, Ви ще не знали, бо висновки зарубіжних дослідників з'явились нещодавно. 
В статті "Наш сімейний досвід домашнього босоходіння" звертається увага на ряд важливих аспектів культури здорової ходи в сучасному повсякденному житті для всіх, без винятку, дітей і дорослих.
Поверхня "мордочок" гладенька. Відчуття ходи по килимках можна описати як масаж стоп. 
Відео у русі дозволяє побачити те, що не можна побачити на статичних фото. 
Muzzles

Обработка видео...

Краще дивитися в горизонтальній ⇔ орієнтації смартфона через Wi-Fi. Не забудьте увімкнути звук ♫ в гаджеті! :)

Ідея для домашнього декору 

Спробуйте подивитися на Острівці як на чудову можливість вдосконалити декор Вашого житла. Скульптурні гіпсові мініатюри на килимку виготовлені та розмальовані вручну. Їх поверхня вкрита екологічним лаком на водній основі. Кожна мініатюра унікальна, кожна зберігає тепло рук майстра...
Кімнатні острівки можуть виготовлятися в різних формах і розмірах. Наприклад, великий прямокутний: 85 x 47 cm, а малий квадратний  - 47x47 cm. Вага - відповідно 3.3 kg або 1.7 kg. Матеріали:  натуральна джутова або лляна тканина, гіпс, екологічний лак на водній основі. 
Щоб створити вдома власну неповторну територію босоходіння, можна компонувати будь-яку кількість великих і малих острівців. Острівці можуть стати основним акцентом Вашої кімнати або можливістю доповнити вже існуючий інтер'єр.
2018 рік - "Рік земляної собаки". Це гарний час для зміни способу життя. Наприклад, час кинути палити або почати ходити босоніж... Рік земляної собаки повторюється у китайському календарі лише раз в 60 років. Не упустіть свій шанс!

 Цього року у кожному будинку вітається образ собаки

Килимок, що показаний на фото, зараз знаходится в помешканні, де живе чудовий хлопчик. Можна відтворити такий самий острівець чи скомпонувати інший відповідно до Ваших уподобань. Наприклад, змінити співвідношення елементів, відтінків тощо.  

Кращий подарунок для ніг у 2018 році! 

Тримайте Ваші ноги "дикими"! :)
Ваша, Тіна 

Охоче відповім на Ваші питання

Ходіть вдома як призначено природою!